Posłuchaj o nas:


OAZA – Profesjonalna klinika leczenia uzależnień.

Współczesny świat niesie ze sobą ryzyko występowania różnego rodzaju uzależnień. Ośrodki leczenia uzależnień to miejsca, gdzie osoby uzależnione, które stały się ofiarą nałogu, mogą liczyć na skuteczną pomoc.

Oferta, jaką ośrodek terapii uzależnień prezentuje, ma na celu leczenie uzależnień występujących w różnym stadium. Zarówno osoby, u których pojawiają się pierwsze symptomy uzależnienia, jak również Ci, którzy w nałogu trwają już bardzo długo, w centrum terapii uzależnień OAZIE otrzymają profesjonalne wsparcie.

Terapie realizowane w tym ośrodku dotyczą problemów osób uzależnionych od:

  • alkoholu (brak kontroli nad ilością spożywanych trunków, potrzeba regularnego picia wysokoprocentowych napojów, niemożność odstawienia alkoholu na dłuższy czas...),
  • narkotyków (łączenie dobrej zabawy wyłącznie z narkotykami, nieumiejętność radzenia sobie z problemami bez środków odurzających, pragnienie odczuwania „innej świadomości”...),
  • leków (nadmierne spożywanie różnorakich specyfików, branie leków bez powodu...),
  • Internetu (brak kontroli czasu spędzanego w sieci, ciągła potrzeba bycia „online”...),
  • hazardu (tracenie czasu i pieniędzy na wizyty w salonach gier – także internetowych...).

Klinika dla osób uzależnionych OAZA leczenie uzależnień prowadzi stacjonarnie oraz ambulatoryjnie. W pierwszym przypadku pacjent, będąc w ośrodku 24h na dobę, przez okres od 4 do 8 tygodni, jest pod stałą kontrolą specjalistów. Tego typu leczenie zamknięte osób uzależnionych przeprowadzane przez ośrodek odznacza się dużą intensywnością, dzięki czemu jego efektywność jest bardzo wysoka. Takie leczenie wskazane jest dla osób uzależnionych, których nałóg przyjął już groźną formę i niezbędne są stosowne i radykalne działania. Jeśli natomiast osoba uzależniona z różnych przyczyn nie może skorzystać z oferowanego przez klinikę leczenia stacjonarnego, centrum uzależnień OAZA proponuje tzw. leczenie dochodzące. Podczas takiego leczenia pacjent regularnie odbywa spotkania z terapeutą na terenie ośrodka. Leczenie ambulatoryjne kierowane jest w głównej mierze do osób, których uzależnienie jest dopiero w początkowej fazie, gdy na przykład osoby te eksperymentują z substancjami psychoaktywnymi.

Na to w jakim stopniu ośrodki leczenia uzależnień będą pomocne dla swoich pacjentów, wpływa przede wszystkim kadra pracująca z uzależnionymi w danej klinice. Centrum uzależnień OAZA w kwestii tej poszczycić się może wysokiej klasy specjalistami. Zarówno kadra terapeutyczna, jak i medyczna to prawdziwi profesjonaliści, którzy posiadają duże doświadczenie, jak również odpowiednie kwalifikacje zawodowe niezbędne do pracy z osobami uzależnionymi.

Osoby wybierające centrum dla uzależnionych OAZA jako miejsce w którym będą walczyć ze swoim nałogiem, zapewniona będą tu miały nie tylko fachową opiekę medyczną, jaką klinika oferuje, ale też psychologiczną. Znakomita lokalizacja tej kliniki, jak też rewelacyjne zaplecze noclegowe oraz rekreacyjne, pozwolą terapię uczynić jeszcze bardziej skuteczną.

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Rzetelna firma

Prywatny Ośrodek Terapii
Uzależnień OAZA

87-850 Choceń Ługowiska 1
Kom.: 883 95 70 70, 530 18 70 70
Tel.: 54 233 70 70
E-mail: info@osrodek-oaza.pl

Wirtualny Spacer


Możliwość rozłożenia płatności
na raty! Partner firmy:


> Informacje o przetwarzaniu danych <

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Wycieczki fakultatywne